Oidentifierad konstnär akvareller

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (8) studier av kvinnor i olika poser, signerade, 1900-talets mitt, akvarell och tusch, ca 32x22 cm

Några med fläckar och bubblor

649443

2019-05-31