Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (8) studier av kvinnor i olika poser, signerade, 1900-talets mitt, akvarell och tusch, ca 32x22 cm
Några med fläckar och bubblor
649443
2019-05-31