Armband med olikafäragde stenar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARMBAND, 14k guld med kulor av olikafärgade stenar ø ca 12 mm, inklusive: karneol, ametist, tigeröga, rosenkvarts och kalcedon, med okända stämplar, längd ca 18.5 cm

Bruksslitage

649447

2019-05-31