Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARMBAND, 14k guld med kulor av olikafärgade stenar ø ca 12 mm, inklusive: karneol, ametist, tigeröga, rosenkvarts och kalcedon, med okända stämplar, längd ca 18.5 cm
Bruksslitage
649447
2019-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här