Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JERZY KOLACZ (Polen, 1938-2009): Abstrakt komposition, olja på duk, ca 145x144 cm
Fläckar, ytsmuts, krackelyr, stötmärken på duket
649459
2019-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här