Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JERZY KOLACZ (Polen, 1938-2009): Abstrakt komposition, olja på duk, ca 145x144 cm

Fläckar, ytsmuts, krackelyr, stötmärken på duket

649459

2019-05-31