Byrå gustaviansk stil 1900-talets början
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets början, marmorskiva, 3 lådor, fanerad i olika träslag, intarsia, mässingsdetaljer, höjd ca 85, 110 x 51 cm
Fanérskador, skiva med lagning, låsmekanism saknas
649463
2019-05-31