Byrå gustaviansk stil 1900-talets början

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets början, marmorskiva, 3 lådor, fanerad i olika träslag, intarsia, mässingsdetaljer, höjd ca 85, 110 x 51 cm

Fanérskador, skiva med lagning, låsmekanism saknas

649463

2019-05-31