Klubbat för:
9 000 SEK
5 000 SEK
ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, Roneo, Frankrike, stomme i lackerat stål, fronten med 30 luckor, ca 198x86
Åldersrelaterat slitage, bucklor förekommer
649469
2019-05-31