Bertel Gardberg ljusstakar brons

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTEL GARDBERG, ljusstakar, 1 par, brons, stämplade: "Boda Finland, Gardberg", tillverkade vid Björkboda bruk, längd ca 6 cm

Ytslitage

649477

2019-05-31