Byrå 3-lådig sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, marmorskiva, detaljer i mässing, höjd ca 70, 83 x 45 cm

Skiva med mindre repor och nagg, stomme med smärre slitage

649499

2019-05-31