Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, marmorskiva, detaljer i mässing, höjd ca 70, 83 x 45 cm
Skiva med mindre repor och nagg, stomme med smärre slitage
649499
2019-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här