Benno Arzt skulptur

Benno Arzt skulptur
Benno Arzt skulptur
Benno Arzt skulptur
Benno Arzt skulptur
Benno Arzt skulptur
Benno Arzt skulptur
Benno Arzt skulptur
Benno Arzt skulptur

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENNO ARZT (född 1941): Skulptur, unik, bemålat trä, komposition med fågel och fisk, signerad och daterad Benno Arzt, numrerad 1/1, höjd ca 88 cm, bredd ca 45 cm

649503

2019-05-31