Göte Halvarsson

Göte Halvarsson
Göte Halvarsson
Göte Halvarsson
Göte Halvarsson
Göte Halvarsson
Göte Halvarsson

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

GÖTE HALVARSSON (född 1927): Örn, signerad G.Halvarsson, olja på duk, ca 32x27 cm

649505

2019-05-30