Byrå sengustaviansk stil
2019-05-30
649521
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fanerad med maohngy, beslag och lister i mässing, skiva i sten, höjd ca 84, 95x50 cm, nyckel finns
Slitage, fläckar