Rokokostil byrå

Rokokostil byrå
Rokokostil byrå
Rokokostil byrå
Rokokostil byrå
Rokokostil byrå
Rokokostil byrå
Rokokostil byrå
Rokokostil byrå

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, stomme fanérad i mahogny, 3 lådor, förgyllda beslag, konturerad stenskiva, höjd ca 82, 99x51 cm, nyckel finns

Slitage

649525

2019-05-30