Hans Hedberg vas, Biot, Frankrike

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS HEDBERG, vas, Biot, Frankrike, starkeldsfajans, spräcklig glasyr i orange, grått och ljusgult, signerad HHg, höjd 13,5 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

649526

2019-09-29