Bokstöd 1930/40-tal

Bokstöd 1930/40-tal
Bokstöd 1930/40-tal
Bokstöd 1930/40-tal
Bokstöd 1930/40-tal
Bokstöd 1930/40-tal
Bokstöd 1930/40-tal
Bokstöd 1930/40-tal
Bokstöd 1930/40-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSTÖD, 1 par, GAB Stockholm, brons, 1930-40-tal. bokstöd i patinerad brons med motiv av den bevingade hästen Pegasus. Stämplad GAB Brons 86. höjd ca 15,5 cm vardera

Mindre ytslitage

649528

2019-05-30