Bengt Nordenberg oljemålning

Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning

Klubbat för:

37 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BENGT NORDENBERG (1822-1902): Mor och barn, signerad och daterad 1848, olja på duk, ca 32x41 cm

Krackelyr

649529

2019-05-31