Ljusstake Ystad Metall

Ljusstake Ystad Metall
Ljusstake Ystad Metall
Ljusstake Ystad Metall
Ljusstake Ystad Metall
Ljusstake Ystad Metall
Ljusstake Ystad Metall
Ljusstake Ystad Metall
Ljusstake Ystad Metall
Ljusstake Ystad Metall
Ljusstake Ystad Metall

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YSTAD METALL, LJUSSTAKE nysilver, 1900-talets första hälft, för fem ljus av mindre storlek, längd ca 40 cm

Något lös, ytslitage

649532

2019-05-30