Vicke Lindstrand vas, Kosta omkring 1970
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, vas, Kosta omkring 1970, överfång i blått och grönt med djupblästrad dekor av av stiliserade fåglar, signerad Kosta V. Lindstrand 56701, höjd 17 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Fotnagg, invändig beläggning
649534
2019-09-29