Stig Lindberg stengodsvas Gustavsberg studio
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STIG LINDBERG, vas, Gustavsberg studio 1967, stengods, inpressad dekor av cirklar och kvadrater, turkosblå glasyr, signerad Gustavsberg studio Stig L, höjd 27,5 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Mycket svag krackelyr
649538
2019-09-29