Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DRÄKTVÄRJA, 17/1800-tal, längd ca 84 cm, träfodral medföljer, ej i original
lagning, slitage
649545
2019-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här