Dräktvärja

Dräktvärja
Dräktvärja
Dräktvärja
Dräktvärja
Dräktvärja
Dräktvärja
Dräktvärja
Dräktvärja
Dräktvärja
Dräktvärja
Dräktvärja
Dräktvärja

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

DRÄKTVÄRJA, 17/1800-tal, längd ca 84 cm, träfodral medföljer, ej i original

lagning, slitage

649545

2019-05-30