Karmfåtöljer
Valmis
2019-06-01
649559
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, empirestil, 1900-talets första hälft, fanerade med mahogny, beslag i mässing, sitthöjd ca 40 cm
Slitage