Resekoffert,
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESEKOFFERT, 1900-talets första hälft, etikettmärkt Innovation, samt stämplad F.G Cruickshank. Pasadena Cal U.S.A, handtag i läder, reseetiketter, textilklädd invändigt med inredning, 107x50
Åldersrelaterat slitage, nyckel saknas, olåst, trasig låsannordning medföljer
649561
2019-05-31