Resekoffert,

Resekoffert,
Resekoffert,
Resekoffert,
Resekoffert,
Resekoffert,
Resekoffert,
Resekoffert,
Resekoffert,
Resekoffert,
Resekoffert,
Resekoffert,
Resekoffert,
Resekoffert,
Resekoffert,

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEKOFFERT, 1900-talets första hälft, etikettmärkt Innovation, samt stämplad F.G Cruickshank. Pasadena Cal U.S.A, handtag i läder, reseetiketter, textilklädd invändigt med inredning, 107x50

Åldersrelaterat slitage, nyckel saknas, olåst, trasig låsannordning medföljer

649561

2019-05-31