Robert Gallon

Robert Gallon
Robert Gallon
Robert Gallon
Robert Gallon
Robert Gallon
Robert Gallon

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROBERT GALLON (1845-1925): Landskapsmotiv signerad R. Gallon, olja på duk, 72x56 cm

Smärre slitage.

649573

2019-05-30