Hans Hedberg bonbonjär Biot

Hans Hedberg bonbonjär Biot
Hans Hedberg bonbonjär Biot
Hans Hedberg bonbonjär Biot
Hans Hedberg bonbonjär Biot
Hans Hedberg bonbonjär Biot
Hans Hedberg bonbonjär Biot
Hans Hedberg bonbonjär Biot
Hans Hedberg bonbonjär Biot
Hans Hedberg bonbonjär Biot
Hans Hedberg bonbonjär Biot

Såld för:

8 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HANS HEDBERG, bonbonjär i form av frukt, Biot, Frankrike, starkeldsfajans, beige och grå spräcklig glasyr, signerad HHg, höjd 18 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

649575

2019-09-29