Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, "Ovalen", soffbord, fanerad med valnöt, skyltmärkt, höjd ca 62, 145x89 cm
Slitage
649585
2019-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här