Hans Hedberg 2 skulpturer, Biot Frankrike
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS HEDBERG, skulpturer 2 st, Biot, Frankrike, i form av tvådelade ägg, glaserade i gul och beige respektive vit och grågrön flammig glasyr, fastlimmade på järnsocklar, höjd 15,5 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Fastlimmade, gult ägg med naggar
649597
2019-09-29