Kanna, glas, 1800-talets första hälft

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNA, glas, 1800-talets första hälft, klarglas, slipad och handmålad dekor i guld, höjd 23,5 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Invändig beläggning i botten

649602

2019-09-29