Bordsurtout, omkring år 1900
Klubbat för:
5 400 SEK
1 000 SEK
BORDSURTOUT, omkring 1900, nysilver och glas, stomme av nysilver, flaskor och burkar av slipat klarglas, lock i nysilver, höjd 29 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Enstaka nagg och beläggning, nysilverlock med slitage
649607
2019-09-29