Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JEAN HERMANSON (1938-2012): Gjuteriarbetare, Söderköpings gjuterier, signerad och daterad på baksidan Jean Hermanson 1969, gelatinsilverfotografi, bildyta 45,5 x 36 cm
Oramad.
649611
2019-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här