Jean Hermanson, Gjuteriarbetare

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JEAN HERMANSON (1938-2012): Gjuteriarbetare, Söderköpings gjuterier, signerad och daterad på baksidan Jean Hermanson 1969, gelatinsilverfotografi, bildyta 45,5 x 36 cm

Oramad.

649611

2019-05-30