Ett par vägglampor, 1900-talets första hälft
2019-09-29
649613
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets första hälft, patinerad metall, monterade på oval svartbetsad träplatta, elektrifierade, höjd 23 cm
PROVENIENS: Tore Wretman