Ett par vägglampor, 1900-talets första hälft

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets första hälft, patinerad metall, monterade på oval svartbetsad träplatta, elektrifierade, höjd 23 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

649613

2019-09-29