Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets första hälft, patinerad metall, monterade på oval svartbetsad träplatta, elektrifierade, höjd 23 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
649613
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här