Monica Backström skål, Boda omkring 1970
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MONICA BACKSTRÖM, skål, Boda omkring 1970, klarglas med invändig dekor av lösa glastrådar, 3 glasägg medföljer, signerad Ateljé Kosta Boda M. Backström Nr 206845417, höjd 13, diameter 23 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Fastlimmad på sockel av plexiglas
649630
2019-09-29