Soffa Louis XV-stil

Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil
Soffa Louis XV-stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, 18/1900-tal, Louis XV-stil, träskuren dekor, folierad, klädsel i textil, sitthöjd ca 44, längd ca 185 cm

Senare folierad, senare klädsel, skador, färgbortfall

649642

2019-05-31