Fåtölj Louis XV-stil

Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil
Fåtölj Louis XV-stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 18/1900-tal, Louis XV-stil, träskuren dekor, folierad, klädsel i textil, lös plymå, sitthöjd ca 47 cm

Senare folierad, senare klädsel, slitage, färgbortfall

649646

2019-05-31