Yngve Ekström
2019-06-01
649661
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YNGVE EKSTRÖM, fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft, Swedese, böjträ, klädda i ljus tyg, fåtöljen är brännmärkt, sitthöjd ca 41 cm
Bruksslitage, märken