Stig Lindberg ´´Ranka´´ servisdelar
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, "Ranka", servisdelar, 27 dlr, porslin, Gustavsberg, bestående av: 2 kaffekoppar och fat, 3 tekoppar och fat, 5 förrättstallrikar, 12 assietter, 5 tallrikar, diameter ca 21 cm
Bruksslitage, några mindre nagg
649683
2019-06-01