Stig Lindberg ´´Ranka´´ servisdelar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, "Ranka", servisdelar, 27 dlr, porslin, Gustavsberg, bestående av: 2 kaffekoppar och fat, 3 tekoppar och fat, 5 förrättstallrikar, 12 assietter, 5 tallrikar, diameter ca 21 cm

Bruksslitage, några mindre nagg

649683

2019-06-01