Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MILLSON HUNT (aktiv 1875-1900): Brittisk fiskeby, olja på duk, signerad och daterad Millson Hunt 1885, ca 25x46 cm
Krackelerad, lagning
649710
2019-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här