Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, rokokostil, 1920/30-tal, välv front, invändigt klädd med textil samt löstagbara hyllor i glas, fanér i bl a ek samt målade figurala motiv, dekorativa beslag i mässing, nyckel finns, höjd ca 173, bredd 71 samt djup 38 cm

Smärre slitage, partiellt blekt

649714

2019-05-31