Louis Johan Hendrik Meijer oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LOUISE JOHAN HENDRIK MEIJER (1809-1866): Porträtt av sittande kvinna, signerad och daterad 1836, olja på duk, ca 80x68 cm

649717

2019-05-31