Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LOUISE JOHAN HENDRIK MEIJER (1809-1866): Porträtt av sittande kvinna, signerad och daterad 1836, olja på duk, ca 80x68 cm
649717
2019-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här