Alexis Ankarcrona oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALEXIS ANKARCRONA (1825-1901): Insjölandskap med herrgård, signerad Alexis Ankarcrona, samt daterad 1880 (även svårtydd ytterligare text) olja på duk, ca 28x44 cm
Smärre skrapmärken längs kanterna
649719
2019-05-31