Alexis Ankarcrona oljemålning

Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXIS ANKARCRONA (1825-1901): Insjölandskap med herrgård, signerad Alexis Ankarcrona, samt daterad 1880 (även svårtydd ytterligare text) olja på duk, ca 28x44 cm

Smärre skrapmärken längs kanterna

649719

2019-05-31