Ole Wanscher

Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLE WANSCHER, fåtölj, 1960/70-tal, för Paul Jeppesen Möbelfabrik, stämplade undertill, lösa sitt- och ryggdynor klädda i blått tyg, stomme i bok, sitthöjd ca 40 cm.

Proviniens: Danska Försvarsministeriet.

649721

2019-05-31