Jane Morten oljemålning

Jane Morten oljemålning
Jane Morten oljemålning
Jane Morten oljemålning
Jane Morten oljemålning

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

JANE MORTEN (född 1959): "Gennem mórke mod lys" signerad, olja på duk, ca 145x130 cm.

649724

2019-06-10