Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PRINS EUGEN (1865-1947): Kungliga slottet, signerad Eugen, etsning, bladmått ca 34x44 cm
Zustandsbeschreibung
Hörn med veck, gulnat blad
649733
2019-06-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner