Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PRINS EUGEN (1865-1947): Ryssviken, signerad Eugen, etsning, bladmått ca 28,5x38 cm
Fuktfläck
649734
2019-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här