Prins Eugen etsning

Prins Eugen etsning
Prins Eugen etsning

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PRINS EUGEN (1865-1947): Ryssviken, signerad Eugen, etsning, bladmått ca 28,5x38 cm

Zustandsbeschreibung

Fuktfläck

649734

2019-06-02