Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PRINS EUGEN (1865-1947): Ryssviken, signerad Eugen, etsning, bladmått ca 28,5x38 cm
Zustandsbeschreibung
Fuktfläck
649734
2019-06-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner