Klubbat för:
6 400 SEK
6 000 SEK
SPEGEL, 1700-talets slut, transition rokoko / gustaviansk, delat kvicksilverfolierat glas, förgylld, höjd ca 118x46 cm
Senare förgyllning, smärre lagningar och skador
649744
2019-06-02