Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RAYMOND MOISSET, (Frankrike, 1906-1994), Komposition, signerad, även verso, olja på duk, ca 36x45 cm
Mindre färgbortfall
649753
2019-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här