Raymond Moisset oljemålning

Raymond Moisset oljemålning
Raymond Moisset oljemålning
Raymond Moisset oljemålning
Raymond Moisset oljemålning
Raymond Moisset oljemålning
Raymond Moisset oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAYMOND MOISSET, (Frankrike, 1906-1994), Komposition, signerad, även verso, olja på duk, ca 36x45 cm

Mindre färgbortfall

649753

2019-06-16