Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
NORBERT HORNIG (1935): Staffliet, akvarell och blyerts på papper, monogramsignerad och daterad N H -75, bildmått ca 53x37 cm
649757
2019-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här