Skål gräddkanna bägare punschmugg silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, med hänkel, GRÄDDKANNA, BÄGARE, 2 st, varav den mindre 1700-tal, PUNSCHMUGG, silver/ sterlingstilver, höjd ca 4-13 cm, total vikt ca 340 g

Bucklor, delvis gravyr

649770

2019-06-03