Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, med hänkel, GRÄDDKANNA, BÄGARE, 2 st, varav den mindre 1700-tal, PUNSCHMUGG, silver/ sterlingstilver, höjd ca 4-13 cm, total vikt ca 340 g
Bucklor, delvis gravyr
649770
2019-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här